NOVINKY

Svěží chutě v novém menu Bistroteky

Nejen v přírodě se jaro přeměnilo do léta, ale i náš šéfkuchař Tomáš Mezera toto pondělí představil nové menu. Chcete o něm vědět více? Tomáše jsme se zeptali na pár otázek.

Dezert donutello jako odměna za vysvědčení pro malé školáky

Dneska nastal poslední den školní roku a zítra si do škol přijdou žáci a studenti pouze pro vysvědčení. Než se rozutečou směr prázdniny, letní dobrodružství a nové zážitky, připravili jsme pro ně ve všech bistrech La Bottega a bistru restaurace Aromi překvapení.

JARO DORAZILO DO BISTROTEKY

Vítáme jaro a vítáme ho zbrusu novým menu. Hraje v něm spousta chutí, vůní a barev. Nechte se zlákat a pochutnejte si na jídlech, které charakterizují následujících pár měsíců.

Představujeme Mlsnou kávu

Spojujeme dvě vášně do jedné neodolatelné nabídky. Pro všechny, kteří si užívají vůni čerstvého espressa a chuť sladkých italských dezertů přinášíme nově Mlsnou kávu neboli Caffè Goloso.

Pikatně - sladký Valentýn

Valentýn bude tento rok sladce pikantní. Proč? Jako speciální valentýnský dezert vás čeká Pikantní čokoládové srdce, jedinečný dezert od našeho italského šéfcukráře, Daniele Combi a jeho týmu. Sladkost a pikantnost v jednom, přesně taková kombinace, jakou má láska být.

POSLEDNÍ DEN ROKU 2016 V BISTROTECE

Oslavte spolu s námi a se specialitami italské kuchyně příchod roku 2017.

VÁNOČNÍ SPECIALITY V BISTROTECE

Vánoční čas letos oslavte svátečními specialitami, které pro vás připravil od 21. do 27. 12. 2016 šéfkuchař Tomáš Mezera a jeho tým. Slavnostní pokrmy pro slavnostní chvíle.

Black Friday v La Bottega Bistrotéka

Black Friday, černý pátek nebo Venerdì nero? Je jedno, jak letos 25. listopadu budete říkat vy, ale jedno je jisté - je to jediný den v roce, kdy máte možnost zakoupit dárkové vouchery do všech restaurací skupiny La Collezione se slevou až 20 %.

Přidejte se k nám

Sháníme lidi, kteří milují dobré jídlo, nadšence, kteří nepolevují ze standardů, týmové hráče, kteří se za nás budou rvát. Zkrátka, hledáme srdcaře!

DIM SUM POP UP

Pro všechny milovníky asijské kuchyně pořádáme DIM SUM POP UP! Přijďte ochutnat tuto čínskou specialitu od úterý 8. do soboty 12. března, vždy od 17 hodin. Knedlíčky bude připravovat samotný Ladislav Dvořák! Těšíme se na Vás!

VALENTÝNSKÁ VEČEŘE PRO DVA

Ve dnech 13. až 15. února 2016 na svátek všech zamilovaných přijďte ochutnat valentýnské menu šéfkuchaře Tomáše Juříka. Zarezervujte si stůl co nejdříve na telefonu 222 311 372 nebo na e-mailu bistroteka@labottega.cz! Těšíme se na Vás.