NOVINKY

PODZIMNÍ MENU

S podzimem si v Bistrotece můžete vychutnat i spoustu novinek. Přijďte si je užít všechny. Nový lístek = nové zážitky, přesvědčte se sami. Každý jeden pokrm šéfkuchaře Martina Dvořáka a jeho kuchařského týmu stojí za návštěvu. Pečený květák, kaštany, hrušky, lesní houby ... představte si tu božskou vůni podzimních ingrediencí. Cítíte ji? A co potom, když z nich uvaří naši kuchaři nové menu. Přijďte ochutnat.

LETNÍ MENU

Šéfkuchař Martin Dvořák vás zve na svěží letní chody. Menu La Bottega Bistroteka prošlo kompletní proměnou a Martin si dal na svém prvním menu z pozice šéfkuchaře dost záležet. Ladil každý detail a držel nás v napětí, aby pak přišel s menu, které nás naprosto nadchlo, už svou nápaditou prezentací na talíři. Nové menu je nádherně barevné, co do vzhledu, tak i do chuti.  Pojďte jej s námi ochutnat.

ZIMNÍ MENU

Jste-li polévkoví, pak si v Bistrotece přijdete na své. Naše menu prošlo obměnou a nově si pochutnáte na mrkvové polévce s burratovo-lanýžovou pěnou a na domácím hovězím vývaru se žloutkem a passatelli- tradiční italská zavářka do polévky.

NOVÉ PODZIMNÍ MENU

Některá menu jsou jednoduše lepší než ta jiná. Přesně takové je i nové podzimní menu z La Bottega Bistroteka. Italská kuchyně v moderním pojetí šéfkuchaře Tomáše Mezery a jeho týmu vás nezklame.

LETNÍ MENU S CHUTÍ MOŘE

La Bottega Bistroteka je místem, kde se setkávají milovníci jídla, připravit letní menu je vždy velkou výzvou. Očekávání jsou vysoká a není divu, šéfkuchař Tomáš Mezera a jeho tým posouvají laťku o stupínek výš s každým novým uvedením menu.

OSLADÍME VÁM LÉTO!

Máme pro vás sladké zprávy. Světlo naší vitríny spatřily nové svěží dezerty. Na jaké novinky se můžete těšit ve všech našich La Bottega bistrech vám prozradíme právě teď.