NOVINKY

5 DŮVODŮ, PROČ JE NÁŠ CHLÉB NUMERO UNO!

Upeč třeba chleba... To se možná snadno zpívá, ale upéct opravdu dobrý chleba je stále velký um. Naši zruční pekaři to ale zvládají na jedničku, a to z několika následujících důvodů.

Jarní inspirace v menu Bistroteky

Nová sezóna přináší nové možnosti v kuchyni. Na jarní bylinky a zeleninu se těšíme celou zimu a tak si jejich přítomnost užíváme v novém jarním menu. Přijďte ochutnat a užijte si pohostinnost slunné Itálie.

5 důvodů, proč zajít do La Bottegy na velikonoční menu

Je to jasné, jaro se hlásí! A s ním i první jarní suroviny a důležité svátky - Velikonoce. Jako Italové jim věnujeme patřičnou pozornost a v každé z naší Botteg tak na vás čeká speciální velikonoční menu. Proč na něj zajít? No, pár důvodů máme!

Valentýnská romantika v La Bottega Bistroteka

Láska prochází žaludkem, říká se. A my musíme jedině souhlasit. Ve dvou totiž chutná lépe a láska k dobrému jídlu spojuje. Přijďte se o tom přesvědčit a ochutnat naše speciální valentýnské menu.

Svěží chutě v novém menu Bistroteky

Nejen v přírodě se jaro přeměnilo do léta, ale i náš šéfkuchař Tomáš Mezera toto pondělí představil nové menu. Chcete o něm vědět více? Tomáše jsme se zeptali na pár otázek.

Dezert donutello jako odměna za vysvědčení pro malé školáky

Dneska nastal poslední den školní roku a zítra si do škol přijdou žáci a studenti pouze pro vysvědčení. Než se rozutečou směr prázdniny, letní dobrodružství a nové zážitky, připravili jsme pro ně ve všech bistrech La Bottega a bistru restaurace Aromi překvapení.

JARO DORAZILO DO BISTROTEKY

Vítáme jaro a vítáme ho zbrusu novým menu. Hraje v něm spousta chutí, vůní a barev. Nechte se zlákat a pochutnejte si na jídlech, které charakterizují následujících pár měsíců.

Představujeme Mlsnou kávu

Spojujeme dvě vášně do jedné neodolatelné nabídky. Pro všechny, kteří si užívají vůni čerstvého espressa a chuť sladkých italských dezertů přinášíme nově Mlsnou kávu neboli Caffè Goloso.

Pikatně - sladký Valentýn

Valentýn bude tento rok sladce pikantní. Proč? Jako speciální valentýnský dezert vás čeká Pikantní čokoládové srdce, jedinečný dezert od našeho italského šéfcukráře, Daniele Combi a jeho týmu. Sladkost a pikantnost v jednom, přesně taková kombinace, jakou má láska být.

POSLEDNÍ DEN ROKU 2016 V BISTROTECE

Oslavte spolu s námi a se specialitami italské kuchyně příchod roku 2017.

VÁNOČNÍ SPECIALITY V BISTROTECE

Vánoční čas letos oslavte svátečními specialitami, které pro vás připravil od 21. do 27. 12. 2016 šéfkuchař Tomáš Mezera a jeho tým. Slavnostní pokrmy pro slavnostní chvíle.

Black Friday v La Bottega Bistrotéka

Black Friday, černý pátek nebo Venerdì nero? Je jedno, jak letos 25. listopadu budete říkat vy, ale jedno je jisté - je to jediný den v roce, kdy máte možnost zakoupit dárkové vouchery do všech restaurací skupiny La Collezione se slevou až 20 %.