O NÁS

La Bottega BistrotekaBistroteka je bistro s italskými delikatesami, které nabízí pouze ty nejlepší a nejkvalitnější produkty. Přijďte ochutnat domácí Altamurský chleba, salámy, prosciutto, sýry, dezertya těstoviny se skvělými italskými víny doplněnými rozmanitým výběrem delikates. A navíc, nabízíme i tu nejlepší italskou kávu od pravého mistra Gianni Frasiho.

Na každý den je připraven plnohodnotný sortiment lahodných jídel, které je možno konzumovat na místě či si nechat zabalit s sebou. Nezáleží, zda přijdete na snídani, oběd nebo večeři. Kvalitní produkty jsou připraveny po celý den.

Již čtvrté bistro z dílny Riccarda Lucqueho nabízí opravdu to nejlepší, co může Itálie z gastronomického hlediska poskytnout.

Přijďte se s námi těšit z dobrého jídla.

DOMÁCÍ TĚSTOVINY

V naší nabídce najdete několik druhů čerstvých a plněných těstovin. K jejich výrobě, kromě raviol, je používána výhradně semolinová mouka.

ČERSTVÉ PEČIVO

Každý den na stole nechybí čerstvé pečivo z italské mouky. Obiloviny na ni rostou na našem vlastním poli a mouku zpracovává malá rodinná firma, která vlastní mlýn v italském Marche.

SALÁMY, ŠUNKY a sýry

V naší nabídce najdete několik druhů proscciutta, salámů či mortadelly. Náš hlavní dodavatel masa, Domenico Celli, pro nás produkuje také domácí prosciutto, tzv. Fiocco di Prosciutto.