ITALSKÝ CATERING
z produkce Aromi a La Finestra

Pokud jste si oblíbili speciality restaurací Aromi a La Finestra, máte nyní jedinečnou možnost využít naší cateringové nabídky a vychutnat si své oblíbené pokrmy v klidu domova, v kanceláři nebo i na nějakém netradičním místě.

Zaměřujeme se převážně na italskou gastronomii. Při přípravě pokrmů hledíme na výběr a čerstvost surovin od našich přímých lokálních dodavatelů ze slunné Itálie. Nabízíme prvotřídní servis propojený s důrazem na dokonalost, kvalitu a pravou italskou pohostinnost. S námi se nebudete nudit a užijete si opravdový italský večírek.

COFFEE BREAK

Potřebujete-li připravit v kanceláři coffee break, nabízíme vám lahodnou kávu Gianni Frasi, jejíž nezapomenutelnou chuť si můžete vychutnat pouze v našich restauracích anebo prostřednictvím našich cateringových služeb. Váš coffee break doplníme o čerstvé croissanty, domácí foccaciu, crosttatu a další italské speciality a dezerty.

SLAVNOSTNÍ COCKTAIL

Pokud byste chtěli Vaše hosty překvapit slavnostním cocktailem, nechte si od nás připravit studené, teplé či sladké kanapky, doplněné o servis skvělých cocktailů nebo degustaci vína.

RAUT A SLAVNOSTNÍ GALAVEČEŘE

Pokud máte zájem o raut, objednejte si ho právě u nás. Jedině od nás dostanete servírovaná jídla z tradiční pánve Padellone, ochutnáte pravou domácí salsicciu, italské uzeniny a šunky od našeho přímého dodavatele Domenica Celliho. Čerstvé ryby a italské steaky Fiorentina. Před hosty vám připravíme nezapomenutelné risotto nebo pastu. A na závěr budete moci ochutnat široký sortiment tradičních italských dezertů.

gala večeře


Pro zvláště slavnostní chvíle jsme Vám připraveni naservírovat gala večeři se vším, co k ní patří. Užijte si servírovanou večeři od aperitivu až po digestiv.

Díky našim bohatým zkušenostem jsme schopni zrealizovat nejrozmanitější akce.


DÁRKOVÉ KOŠE

Rádi bychom Vám, Vaší rodině, přátelům a obchodním partnerům nabídli možnost věnovat jedinečný italský dárek z bistra Bistroteka. Připravíme pro Vás dárkový koš dle Vašeho výběru nebo Vám s výběrem pomůžeme. Podívejte se na naši nabídku dárkových košů na stránkách www.dobrotyvkosi.cz.

Dárkové koše si můžete objednat na telefonu 222 311 372 nebo na e-mailu bistroteka@labottega.cz, či jednoduše navštivte naše bistro La Bottega Bistroteka.

KUCHAŘ DOMŮ

Rádi vám na míru dle vašich představ uspořádáme večeři či jiné pohoštění přímo u vás doma. Sestavíme menu, nakoupíme suroviny, přichystáme tabuli a spolu s šéfkuchařem uvaříme to, co u nás máte nejraději. Svěřte se do rukou našich šéfkuchařů a zažijte pravou Itálii v pohodlí vašeho domova.

Pokud máte zájem o tuto službu, prosím zavolejte našemu operačnímu řediteli Davidu Beránkovi na telefonní číslo 608 701 824.

KUCHAŘSKÉ KURZY

Využijte nabídky uspořádání kuchařského kurzu až pro 16 osob, který může být zajímavou alternativou narozeninové oslavy, firemního večírku či neformálního setkání s obchodními partnery.

Zároveň si můžete vybrat z nabídky kuchařských kurzů připravených na různá témata. Kurzy vaření probíhají v prostorách školy vaření Laboratorio, Scuola di cucina v Krocínově ulici pod vedením nejlepších kuchařů restaurací Aromi, La Finestra a dalších zkušených lektorů.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Připravili jsme pro Vás dárkové poukázky na příjemný gastronomický zážitek v restauraci Aromi nebo La Finestra, na nákup v bistrech Linka, Gastronomica, La Bottega di Finestra nebo Tiusarova. Nabízíme také poukazy na naše kuchařské kurzy a degustační kurzy italských vín.

Všechny druhy poukázek lze zakoupit přímo ve výše uvedených restauracích nebo bistrech. Poukázky jsou nepřenosné a nevratné.

Pro více informací prosím piště na email našeho operačního ředitele Davida Beránka, beranek@aromi.cz či manažerovi daného podniku.