Služby

COFFEE BREAK

Potřebujete-li připravit v kanceláři coffee break, nabízíme vám lahodnou kávu Gianni Frasi, jejíž nezapomenutelnou chuť si můžete vychutnat pouze v našich restauracích anebo prostřednictvím našich cateringových služeb. Váš coffee break doplníme o čerstvé croissanty, domácí foccaciu, crosttatu a další italské speciality a dezerty.

SLAVNOSTNÍ COCKTAIL

Pokud byste chtěli Vaše hosty překvapit slavnostním cocktailem, nechte si od nás připravit studené, teplé či sladké kanapky, doplněné o servis skvělých cocktailů nebo degustaci vína.

RAUT A SLAVNOSTNÍ GALAVEČEŘE

Pokud máte zájem o raut, objednejte si ho právě u nás. Jedině od nás dostanete servírovaná jídla z tradiční pánve Padellone, ochutnáte pravou domácí salsicciu, italské uzeniny a šunky od našeho přímého dodavatele Domenica Celliho. Čerstvé ryby a italské steaky Fiorentina. Před hosty vám připravíme nezapomenutelné risotto nebo pastu. A na závěr budete moci ochutnat široký sortiment tradičních italských dezertů.


DÁRKOVÉ KOŠE

Rádi bychom Vám, Vaší rodině, přátelům a obchodním partnerům nabídli možnost věnovat jedinečný italský dárek z bistra La Bottega. Rádi pro vás připravíme dárkový koš dle Vašeho výběru nebo Vám s výběrem pomůžeme. Podívejte se na naši nabídku dárkových košů na stránkách ebottega.cz


 

KUCHAŘSKÉ KURZY

Využijte nabídky uspořádání kuchařského kurzu až pro 16 osob, který může být zajímavou alternativou narozeninové oslavy, firemního večírku či neformálního setkání s obchodními partnery.

Zároveň si můžete vybrat z nabídky kuchařských kurzů připravených na různá témata. Kurzy vaření probíhají v prostorách školy vaření Laboratorio, Scuola di cucina v Krocínově ulici pod vedením nejlepších kuchařů restaurací Aromi, La Finestra a dalších zkušených lektorů.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Připravili jsme pro vás dárkové poukázky na příjemný gastronomický zážitek ve všech našich restauracích Aromi, Amano, La Finestra in Cucina a v bistrech La Bottega Linka, La Bottega Bistroteka a La Bottega di Finestra. Vouchery lze uplatnit také na nákup italských delikates a vína. Také zde můžete zakoupit kuchařské kurzy v naší škole vaření Laboratorio.

Všechny druhy poukázek zakoupíte přímo ve všech našich podnicích nebo on-line na našem e-shopu eBottega.cz. Poukázky jsou nepřenosné a nevratné.

Vyberte si hodnotu od 500 - 5000 Kč. Máte-li doma náš voucher a nestíháte ho uplatnit, rádi vám prodloužíme jeho platnost v restauraci.