Partneři

www.kenwoodworld.com

Kenwood – britský výrobce pomocníků do kuchyně s více než 60-ti letou historií. Kuchyňské roboty Kenwood jsou oblíbené nejen v domácnostech, ale i u profesionálů.

www.delonghi.com

Značka De´Longhi je světovým vyslancem italské schopnosti spojovat technologii, styl, kvalitu a inovaci a současně podporovat jedinečný a udržitelný životní styl. Společnost De´Longhi již celé roky vytváří inovativní kategorie produktů a nové produkty, které se ve své době stávají měřítkem. Navštivte svět pravého italského espressa a mnohem více…

www.privileges-services.com

Společnost Privileges Services Vám přináší nadstandardní kvalitu předprodejních a poprodejních služeb při pořízení luxusních vozů  a komplexních služeb s tím spojených. Vysoce profesionální a individuální přístup.

www.premiumrbclub.cz

Ušetřete zde 10 % s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!


www.breezy.cz

V Breezy vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží. Proto vytváříme weby a aplikace, které vám budou sloužit a osvobodí vás od rutinní práce.

www.armadafilms.cz

Armada Films je produkční společnost zabývající se především výrobou reklamních spotů a videoklipů.

www.lexxusnorton.cz

Jsme Lexxus Norton a specializujeme se pouze na luxusní nemovitosti a luxusní byty k prodeji i k pronájmu v nejžádanějších lokalitách Prahy a blízkého okolí. Naše nabídka zahrnuje výběr nemovitostí v zajímavých lokalitách, splňující nejvyšší parametry současného bydlení.

www.likvor.cz

Laboratoř pro likvorologii, neuroimunologii, patologii a speciální diagnostiku, Topelex s.r.o,představuje v ČR ojedinělé multidisciplinární pracoviště zaměřené na laboratorní diagnostiku zejména mozkomíšního moku-likvoru, ale i dalších extravaskulárních tekutin a krve v oborech klinické biochemie, imunologie, mikrobiologie, patologie a cytologie.

www.butlers.cz

Společnost Butlers se obrací k lidem, kteří si s radostí a fantazií vylepšují svůj domov. Nabízí nadčasový nábytek, stylové dekorace a doplňky nebo originální nápady na dárky. Produkty se vyznačují prvotřídní kvalitou a neotřelým designem, který si zamilujete.

www.vermont.cz

Naší inspirací je móda a naším cílem je inspirovat, hýčkat vás, dodat vám nezbytnou energii a také sebevědomí. Zastupujeme prémiové módní značky na českém, slovenském a maďarském trhu.