NOVINKY

Pikatně - sladký Valentýn

Valentýn bude tento rok sladce pikantní. Proč? Jako speciální valentýnský dezert vás čeká Pikantní čokoládové srdce, jedinečný dezert od našeho italského šéfcukráře, Daniele Combi a jeho týmu. Sladkost a pikantnost v jednom, přesně taková kombinace, jakou má láska být.

POSLEDNÍ DEN ROKU 2016 V BISTROTECE

Oslavte spolu s námi a se specialitami italské kuchyně příchod roku 2017.

VÁNOČNÍ SPECIALITY V BISTROTECE

Vánoční čas letos oslavte svátečními specialitami, které pro vás připravil od 21. do 27. 12. 2016 šéfkuchař Tomáš Mezera a jeho tým. Slavnostní pokrmy pro slavnostní chvíle.

Black Friday v La Bottega Bistrotéka

Black Friday, černý pátek nebo Venerdì nero? Je jedno, jak letos 25. listopadu budete říkat vy, ale jedno je jisté - je to jediný den v roce, kdy máte možnost zakoupit dárkové vouchery do všech restaurací skupiny La Collezione se slevou až 20 %.

Přidejte se k nám

Sháníme lidi, kteří milují dobré jídlo, nadšence, kteří nepolevují ze standardů, týmové hráče, kteří se za nás budou rvát. Zkrátka, hledáme srdcaře!

DIM SUM POP UP

Pro všechny milovníky asijské kuchyně pořádáme DIM SUM POP UP! Přijďte ochutnat tuto čínskou specialitu od úterý 8. do soboty 12. března, vždy od 17 hodin. Knedlíčky bude připravovat samotný Ladislav Dvořák! Těšíme se na Vás!

VALENTÝNSKÁ VEČEŘE PRO DVA

Ve dnech 13. až 15. února 2016 na svátek všech zamilovaných přijďte ochutnat valentýnské menu šéfkuchaře Tomáše Juříka. Zarezervujte si stůl co nejdříve na telefonu 222 311 372 nebo na e-mailu bistroteka@labottega.cz! Těšíme se na Vás.